Pravda o covidu-19 - dotisk 2. vydání

Dr. Joseph Mercola, Ronnie Cummins

S předmluvou Roberta F. Kennedyho jr.

Předprodej

Nedávno vydaný bestseller dr. J. Mercoly a R. Cumminse nabízí ucelený pohled na problematiku současné krize v podobě pandemie covidu-19 s celou řadou nových a překvapivých informací. Brožované vydání.

Dostupnost Skladem
Kód: NR82
430 Kč
Pravda o covidu-19 - dotisk 2. vydání

Prostřednictvím intenzivního výzkumu autoři odhalují skutečnost, že nyní nastal čas na globální probuzení. Je čas se spojit, požadovat pravdu a převzít kontrolu nad svým zdravím. Pravda o covidu-19 je pro vás pozvánkou, abyste se připojili k dr. Mercolovi a Cumminsovi, kteří vzdělávají veřejnost a angažují se ve jménu zdravé, spravedlivé, demokratické a regenerativní budoucnosti.

Autoři knihy, která se objevuje na žebříčku bestsellerů New York Times, dr. Joseph Mercola a Ronnie Cummins se spojili, aby čtenářům nabídli ucelený pohled na problematiku současné krize v podobě pandemie covidu-19. Ne každý s nimi musí plně souhlasit. Přesto má smysl se s jejich úhlem pohledu blíže seznámit. Celá řada informací bude totiž pro čtenáře nová a možná i překvapivá. Kniha obsahuje také nebývalé množství odkazů na informační zdroje, kterými se autoři snaží svá tvrzení podepřít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Publikace
Typ:: kniha
Vazba:: brožovaná
Žánr:: zdraví a politická sociologie
Počet stránek: 210
Formát:: A5
Jazyk:: čeština
Datum vydání v ČR:: prosinec 2021
Překlad: Petruška Šustrová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení