Pravda o covidu-19 - dotisk 2. vydání

Dr. Joseph Mercola, Ronnie Cummins

S předmluvou Roberta F. Kennedyho jr.

Předprodej

Nedávno vydaný bestseller dr. J. Mercoly a R. Cumminse nabízí ucelený pohled na problematiku současné krize v podobě pandemie covidu-19 s celou řadou nových a překvapivých informací. Brožované vydání.

Dostupnost Skladem
Kód: NR82
430 Kč –5 % 408 Kč
Pravda o covidu-19 - dotisk 2. vydání
Pravda o Covidu 19 II vydani
Výprodej
430 Kč –5 %

Prostřednictvím intenzivního výzkumu autoři odhalují skutečnost, že nyní nastal čas na globální probuzení. Je čas se spojit, požadovat pravdu a převzít kontrolu nad svým zdravím. Pravda o covidu-19 je pro vás pozvánkou, abyste se připojili k dr. Mercolovi a Cumminsovi, kteří vzdělávají veřejnost a angažují se ve jménu zdravé, spravedlivé, demokratické a regenerativní budoucnosti.

Autoři knihy, která se objevuje na žebříčku bestsellerů New York Times, dr. Joseph Mercola a Ronnie Cummins se spojili, aby čtenářům nabídli ucelený pohled na problematiku současné krize v podobě pandemie covidu-19. Ne každý s nimi musí plně souhlasit. Přesto má smysl se s jejich úhlem pohledu blíže seznámit. Celá řada informací bude totiž pro čtenáře nová a možná i překvapivá. Kniha obsahuje také nebývalé množství odkazů na informační zdroje, kterými se autoři snaží svá tvrzení podepřít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Publikace
Typ:: kniha
Vazba:: brožovaná
Žánr:: zdraví a politická sociologie
Počet stránek: 210
Formát:: A5
Jazyk:: čeština
Datum vydání v ČR:: prosinec 2021
Překlad: Petruška Šustrová